Sıkça Sorulan Sorular

X serisi gelecek mi? Y serisi gelecek mi?

Gelecek olan serileri Discord üzerinden duyuruluyor, gelecek seriler hakkındaki haberleri öğrenmek için sunucumuza girebilirsiniz. Çıkan her yeni seride bize yapılıp yapılmayacağının sormanıza da gerek yok, biz zaten takip ediyoruz bu serileri.

Duyurduğunuz X serisi ne zaman gelecek?

Genel olarak duyurduğumuz serilerin belli bir yayın tarihi yok. Elimiz boşaldıkça yeni serilere başlamaya çalışıyoruz. Bunlara başlamadan önce de elimizde ufak bir hazırlık olmasını bekliyoruz.

X serisi iptal edildi mi? Y serisi devam edecek mi?

Yaptığımız bir seriyi çoğunlukla iptal etmiyoruz o yüzden hayır çoğu serimiz iptal edilmedi. Edilme sebepleri de genelde şunlar:

1. Yapan ekibin bırakması
2. Serinin yeterince ilgi görmemesi.
3. Serinin teliflenmesi.

Bu veya benzeri bir sebepten iptal edildiği takdirde, tekrardan, Discord sunucumuzdan bunu duyururuz. Sunucumuza katılarak öğrenebilirsiniz bunu.

X serisi ne zaman devam edecek? 

Ekip ne zaman seriyi tekrar ele almak isterse. Elimizdeki tek serinin o olmadığını unutmayın. O an bakmamız gereken ve bakmak istediğimiz başka serilerimiz de var.

X serisinin linkleri kaldırılmış/linkleri çalışmıyor/seriye ulaşamıyorum?

Linkler olduğu halde çalışmıyorsa bu serinin teliflendiği anlamına geliyor. Yayın evlerine olan saygımızdan dolayı sayıyı kaldırmışızdır. Serinin teliflenip teliflenmediğini yayın evlerine sorarak öğrenebilirsiniz. Eğer ki seri teliflenmediği halde linklerinde sıkıntı varsa bize ulaşın gerekli düzenlemeleri yapınız.

Şu sayıyı sayfanızda bulamıyorum yapmadınız mı?

Bahsettiğiniz sayı eğer bizim tarafımızdan yapıldıysa sayfanın yukarısındaki menüden Seriler başlığı altından Yayınlar'a gelerek uygun yayın evinin sayfasına giderek bulabilirsiniz. Eğer orada da yoksa başka bir sayfa yapmıştır biz değil.

Bu ayın takvim ne zaman gelecek?

Girdiğimiz ayın ilk haftasında gelirse gelir takvim. Ayın ortasında atmayacağız sonuçta takvimi.

İndirdim ama dosya açılmıyor? Sayıyı nasıl okurum?

Sayfamızda bunun hakkında bir yazı paylaştık. En üstteki menüden ulaşabilirsiniz bu yazıya.

Ekibe nasıl katılırım?

Verdiğimiz iletişim adreslerinden bize yapmak istediğiniz dalda (çeviri, balonlama, grafik) bir örnek atın. Örneği inceledikten sonra sizlere yazacağız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar